Maxima gruppi kuuluv veebipood Barbora laiendab koostöös Maximaga kontaktivaba ostlemise võimalust üheksasse Maxima kauplusesse Kesk- ja Lõuna-Eestis.

Uued Barbora Express teeninduspunktid on avatud nüüdsest viies Tartu poes ning ka Põltsamaal, Viljandis, Valgas ja Võrus. Eelmisel nädalal laienes kontaktivaba ostlemine ka kaheksasse poodi Lääne- ja Ida-Virumaal, teatas Barbora.

“Meie eesmärk on teha Barbora e-pood kättesaadavaks võimalikult laialdaselt üle Eesti ning tänasest oleme koostöös Maxima loonud kontaktivaba toidu- ja esmatarbekaupade ostuvõimaluse suuremas osas mandri-Eestist kokku 29 kaupluses,” ütles Barbora.ee tegevjuht Deniss Osman pressiteates.

Lisandunud kauplused, kuhu ostjad saavad oma eelkomplekteeritud ostudele järele minna, on Tartu Maxima XX hüpermarketid Sõbra keskuses, Zeppelini keskuses ning aadressil Narva maantee 112 ja Kalda tee 14, samuti Maxima X kodukauplus aadressil Ilmatsalu 11.

Võrus on Barbora Expressi teeninduspunkt Kooli 2 ja Valgas Jaama 2b asuvas supermarketis; Viljandis Vaksali 11 ning Põltsamaal Kesk 6 asuvas kodukaupluses.

Tellimisel valib klient esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ning seejärel maakonna, milles asuvasse Maxima kauplusesse ta soovib oma kaubale järele minna.

Seejärel avaneb tavapärane e-poe keskkond koos valikuga toidu- ja esmatarbekaupadest. Ostukorv komplekteeritakse kaupluses ning selle üleandmine toimub kontaktivabalt kaupluses spetsiaalselt märgistatud alal.

Barbora Expressi kaupade eest saab esialgu tasuda vaid tellimust sooritades kas pangaülekande või kaardimaksega.

Kokku on Barbora Expressi teeninduspunktid praeguseks avatud 29 kaupluses Tallinnas, Harjumaal, Ida- ja Lääne-Virumaal ning Kesk- ja Lõuna-Eestis. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi