Pärnumaal Reiu külas asuv Lottemaa loodab, et eriolukorra tõttu kehtestatud liikumis- ja kogunemispiirangud kaovad peagi ja teemapargi saab taas avada juuni alguses, vahendab BNS. 

Lottemaa turundusjuhi Kaire Lergi sõnutsi käivad praegu teemapargis hooldustööd. “Seda loomulikult järgides eriolukorra ettekirjutusi,” seletas ta. “Toimuvad näidendite videoproovidki. Samuti otsime teenindavat personali. Töörutiin on muutunud, aga protsess on lustlik ja põnev. Väga-väga ootame suve ja kohtumisi oma sõpradega.”

Kui eriolukorra tõttu kehtestatud piirangud lõpevad, plaanib Lottemaa värava avada 6. juunil. “Kui riigi olukord seda siiski ei võimalda, siis teeme seda esimesel võimalusel,” lisas Lerg.

Kaks nädalat hiljem, 21. juunil tahab Lottemaa avada pidulikult tänavuse leiutamisvõistluse võidutöö. Konkursi võitja selgus eelmisel nädalal. Seekordne parim töö kutsub meie planeeti päästma ja selle esitas 11aastane Ida-Virumaa neiu Emili Matjušenko. Idee autor kutsub istutama puid, parendama õhu kvaliteeti ja hoolitsema meie kõigi jätkusuutliku tuleviku eest. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi