Riigi Kinnisvara AS (RKAS) pikendas Patarei merekindluse avaliku enampakkumise pakkumuste esitamise tähtaega nädala võrra, pakkumusi saab esitada 19. novembril kella 14-ni.

Pikendamise põhjuseks on pakkumisest huvitatute poolt viimastel päevadel esitatud suur hulk täpsustavaid küsimusi. Enampakkumise tingimuste kohaselt peab kõigil pakkujatel olema võimalus RKAS-i vastustega tutvumiseks ja vastustega arvestamiseks pakkumise tegemisel, teatas RKAS.

Sellest tulenevalt otsustas RKAS pikendada pakkumiste esitamise tähtaega nädala võrra. RKAS-i teatel on lisaaja andmine riigihangete puhul sarnases situatsioonis tavapärane ning pakkujatele võrdsete tingimuste tagamiseks end õigustanud praktika.

Patarei merekindlus on avalikul enampakkumisel alghinnaga 4,5 miljonit eurot. Müügis on kolm merekindluse kinnistut: Kalaranna 28, Kalaranna 30 ja Vesilennuki 4.

Patarei merekindluse suhtes kehtib Patarei ja Lennusadama piirkonna detailplaneering ning Kalaranna 28 ja Vesilennuki 4 kinnistu detailplaneering. Detailplaneeringutest tulenevad õigused ja kohustused lähevad üle tulevasele kinnistute omanikule. Hoonete arv kruntidel võib olla kokku 11, kinnistute sihtotstarve on elukondlik ning äri- ja ühiskondlik.

Enampakkumisel osalemiseks tuleb esitada pakkumus RKAS-i kontorisse aadressil Lelle 24. Enampakkumise võidab kõrgeim pakkumine, kuid pakkujad peavad hinnapakkumuste avamise eel läbima kvalifitseerimise vooru.

Kui enampakkumine osutub edukaks, kinnitatakse tulemused detsembris. Müügileping sõlmitakse võitjaga 60 päeva jooksul tulemuste kinnitamisest.

Väljaspool Eestit nõustab Patarei merekindluse müüki RKAS-i müügipartner Colliers International.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi