PZU Kindlustus maksis aprillis klientidele ligi 2,4 miljonit eurot kahjuhüvitisi, mida oli ligi neljandiku võrra vähem kui eelnenud kuul – languse peamine põhjus oli kindlustuse teatel sõidukahjude vähenemine.

Kui märtsis oli PZU-l liiklus- ja kaskokahjusid 30 protsenti vähem kui aasta eest, siis aprillis jäi langus 25 protsendi juurde ning see peegeldas Eesti teedel valitsenud väikest liiklustihedust, teatas PZU. 

“Küll on näha kevadele omaselt klaasikahjude tõusu, mis tuleneb teetööde hooaja algusest ning siin-seal esinevast lahtisest killustikust,” ütles PZU kahjukäsitluse juht Urmas Saar.

“Kahjude vältimiseks on soovitav hoida eessõitjaga pikivahet ning järgida piirkiirust. Kui klaasile on tekkinud täke, siis seda saab klaasitöökojas parandada ning kulu kannab kindlustus,” märkis Saar.

Saar lisas, et kuigi aprillis tegi PZU veel väljamakseid pandeemia tõttu hätta jäänud reisijatele, vähenesid ka reisikindlustuse kahjud, kuna piirid olid suletud.

“Nagu varem öeldud on pandeemia hinnalipik PZU-le üle poole miljoni euro ning mõned juhtumid on veel lahendamisel, kuna inimesed ei ole saanud Eestisse tagasi pöörduda,” ütles Saar.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi