SISUTURUNDUS

Tarbimislaenud, krediitkaardid ja muud laenutooted on Eestis laialdaselt tuntud, kuid mida paljud eestlased ei tea, on see, et kõiki laenutooteid saab ka mugavalt võrrelda ühes kohas, säästes niiviisi aega ja tehes nutikamaid laenuotsuseid.

Võlaprobleemid saavad tihtipeale alguse rutakalt tehtud laenuotsusest, mis on vastu võetud ilma laenupakkumisi võrdlemata. Hetke ajendil tehtud laenuotsus võib hiljem kibedalt kätte maksta. Samamoodi võib rutakas otsus tähendada ka lihtsalt raisatud raha – kui laenupakkumisi ei võrdle, siis võib ilma jääda mõnest soodsamate tingimustega pakkumisest. Pikas perspektiivis mängib suurt rolli ka vaid üheprotsendine krediidi kulukuse määra erinevus.

Seda probleemi aitab lahendada krediiditoodete võrdlusportaal Financer.com, kus saab kõrvutada kõiki Eesti laenuandjaid, hoiukontosid, krediitkaardipakkujaid ja isegi kinnisvaralaene. Financer.com on viivu mõne aastaga laienenud 26 riiki üle kogu maailma, olles alguse saanud 2015. aastal Rootsi noormehe Johannes Larssoni tagasihoidlikust projektist. Portaal on ka Eestis hoogu kogumas, olles tänaseks üks enim külastatud laenuvõrdlusportaale Eestis.

Financer.com-is võetakse sinu häält kuulda

Mis eristab Financer.com portaali mitmetest teistest võrdlusportaalidest on ettevõtte pühendumus kasutajasõbralikkusele. „Meie veebiarendustiimi peamine prioriteet on töötada välja lahendus, mis oleks nii kasutajasõbralik, et lugejad saaksid kas või unepealt leida endale sobiva krediiditoote,“ kinnitab portaali Eesti haldur Viktoria Krusenvald. „Me töötame väsimatult selle nimel, et inimesed saaksid mitte lihtsalt võrrelda tooteid, vaid neil oleks koht, kus nad saaksid rääkida oma kogemusest – ausalt ja nii nagu asjad on,“ lisas ta.

Portaal panebki peamise rõhu kasutajate arvustustele. Financer.com keskkonnas saab igaüks avaldada arvustusi ja kommentaare erinevate finantstoodete kohta, lugeda teiste inimeste arvustusi ja jätta hinnanguid.

Arvustustele ja võrdlustabelitele lisaks on veebilehel kasulikke kalkulaatoreid oma võimaliku laenukulukuse väljaarvutamiseks ning mitmeid artikleid, mis õpetavad raha paremini säästma, kasvatama või paremaid laenuotsuseid tegema.

„Eestlasena on mul südamest kahju näha, kui kaasmaalased on rahaprobleemides. Meie poole pöördutakse tihtipeale erinevate võlaküsimuste ja rahamuredega ning ehkki mul on väga hea meel inimesi aidata nii kuidas võimalik, on kurb täheldada, et probleem on nii lokkav. Just selliste inimeste heaks oleme ka portaali loonud ning loodan isiklikult, et meie töö aitab eestlastel oma rahaasju paremini korrastada. Laenamine on vahel vajalik, kuid me Financer.com-is tahame, et inimesed teeksid laenuotsuseid kaalutletult ja mõistlikult,“ selgitas portaali haldur.

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi