TALLINN, 3. märts, BNS – Neljapäeval komplekteerib Eesti Punase Risti (EPR) Tallinna Selts koos vabatahtlikega 200 hügieeniabipakki toimetulekuraskustes perede laste toetamiseks. 

Abipakid komplekteeritakse EPR-i Tallinna Seltsi kontoris Eha tänav 8 ning kell 13 antakse need üle linnaosavalitsuste sotsiaalhoolekande osakondadele, kust need jõuavad abivajajateni. Pakkide üleandmisel osalevad abilinnapea Betina Beškina ja EPR-i Tallinna Seltsi juhatuse liikmed. 

„Eesti Punase Risti Tallinna Selts on toimetulekuraskustes perede laste abistaja ja toetaja olnud juba pikka aega. Loodame, et ka seekordne annetus kergendab veidigi perede olukorda, kus ei ole piisavalt võimalusi osta igapäevaseid tarbeesemeid, sealhulgas ka elementaarseid hügieenivahendeid,“ sõnas abilinnapea Betina Beškina, kes on ka EPR-i Tallinna Seltsi juhatuse liige. „Täname südamest kõiki, kes annetasid Tallinna Rimi kaupluste korjanduskastidesse, samuti Rimi töötajaid, kes annetuste kogumisele kaasa aitasid.“ 

Tallinna Rimi kaupluste korjanduskarpidesse annetatud raha eest otsustas Eesti Punase Risti Tallinna seltsi juhatus soetada hügieenitarbeid toimetulekuraskustes peredele, kus kasvavad lapsed. Väärtustamaks Eesti omatoodangut, kaasati projekti Orto AS ja Mayeri Indrustries AS.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi