Meistrite liiga põhiturniiri esimeses voorus toimus eile päris mitu põnevat mängu. Üks neist oli Pariisi Saint-Germain v.s Madridi Real

Pariisi Saint-Germain alistas koduväljakul Madridi Reali ülekaalukalt 3:0. Endine Reali mees Angel Di Maria oli resultatiivne koguni kahel korral, lüües Madridi värava võrku 14. ja 33. minutil. Kolmanda värava lõi esimesel üleminutil Thomas Meunier.

Madridi klubi Atletico, kes pääses kodus napilt kaotusest Torion Juventuse vastu, mängides 2:2 viikki (väravad lõid 70. Stefan Savic, 90. Hector Herrera – 48. Juan Cuadrado, 65. Blaise Matuidi).

Manchester City alustas alagrupiturniiri võõrsil 3:0 võiduga Donetski Šahtari üle. Väravad said kirja Riyad Mahrez (24. minutil), Ilkay Gündogan (38.) ja Gabriel Jesus (76.).

Müncheni Bayern mängis võidukalt 3:0 Belgradi Crvena Zvezdase vastu. Siin olid resultatiivsed Kingsley Coman 34., Robert Lewandowski 80. ja Thomas Müller 90+1. minutil.

Kõik alagruppide tulemused:

A alagrupp:
Pariisi Saint-Germain – Madridi Real 3:0, Club Brügge – Galatasaray 0:0

B alagrupp:
Müncheni Bayern – Belgradi Crvena Zvezda 3:0, Pireuse Olympiakos – Tottenham Hotspur 2:2

C alagrupp:
Zagrebi Dinamo – Atalanta 4:0, Donetski Šahtar – Manchester City 0:3

D alagrupp:
Leverkuseni Bayer – Moskva Lokomotiiv 1:2, Madridi Atletico – Torino Juventus 2:2