Pärnumaal Sindis lasi politseinik teisipäeva õhtul maha koera, kes pures meest ja keda ei õnnestunud varjupaiga töötajatelgi kinni püüda, vahenda BNS.

Sindi piirkonnapolitseiniku Piret Dreimanni sõnutsi sai politsei teisipäeval veidi kella peale 21 väljakutse Sindi linna eramaja juurde. Abi kutsunud mehe sõnul oli tema enda koer teda rünnanud ja hammustanud.

Sündmusele reageeris koheselt ka kiirabi, kes viis viga saanud 37-aastase peremehe abi saamiseks haiglasse. Mees lubati haiglast pärast esmaabi andmist koju.

Politseinike kohale jõudes oli eramaja hoovis agressiivne suurem koer. Kohale kutsuti loomade varjupaiga töötajad, kes proovisid mitme tunni vältel koera kliinikusse toimetamiseks kinni püüda. Kahjuks see ei õnnestunud, koer oli endiselt ründav ja ohtlik nii pererahvale kui ka politseinikele.

“Koer ei allunud ka haiglast koju naasnud peremehe käsklustele. Varjupaiga töötajate hinnangul võis looma sellise käitumise põhjustada haigushoog. Veidi enne kella ühte öösel kasutas politseinik omaniku loal koera suhtes teenistusrelva ning loom suri,“ ütles Dreimann.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi