Tallinna ringteel teisipäeva õhtul nelja auto osalusel juhtunud liiklusõnnetuses said kaks inimest viga.

Kell 18.35 juhtus Tallinna ringtee 27. kilomeetril liiklusõnnetus, milles osales esialgu kolm autot ja mõne minuti pärast sõitis neile otsa neljas, ütles BNS-ile politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja. Õnnetuses said vigastada kahe auto juhid ja kiirabi viis nad haiglasse.

“Esialgsetel andmetel pidurdas ees sõitnud Jeep, tema taga liikunud Mercedes Benz sai pidama ja ei sõitnud Jeebile sisse,” rääkis pressiesindaja. “Küll aga Mercedese taga olnud Toyota Hilux ei saanud pidama ja sõitsi Mercedesele tagant otsa, mille tõttu Mercedes paiskus omakorda ees seisvale Jeebile otsa.”

“Mõne minuti möödudes tuli BMW, mis sõitis otsa seisvatele sõidukitele ja lendas ise saadud löögist kraavi,” rääkis pressiesindaja. Ta toonitas, et kõik andmed on esialgsed.

Kiirabi viis õnnetuspaigast haiglasse BMW ja Toyota Hiluxi juhid ja esialgsetel andmetel pole nende vigastused väga rasked. “Mercedese ja Jeebi juhid olid kained, haiglasse viidud juhtide vereproovid selguvad lähiajal,” sõnas pressiesindaja.

Tema sõnul tegeleb politsei õnnetuse asjaolude selgitamisega ja palub õnnetust näinud inimestel endast teada anda aadressil pohja. lmt@politsei.ee .

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi