SISUTURUNDUS

Puumarket avab kevadel uue ristkihtpuidust (CLT – Cross Laminated Timber) ehitatud kaupluse- ja büroohoone, laiendades Tartu Puumarketi kaubanduspinda ca 600 ruutmeetri võrra.

“Puumarket on puidumüüja, loomulikult eelistame ka ise viibida puidu keskel. Puidust ehitatud hooned tagavad elamiseks ja töötamiseks hea sisekliima ning on keskkonnasõbralikud. Puit on taastuv ja taaskasutatav ressurss, mis kannab endas pikaajalisi ehitustraditsioone ning väärtusi, olles samas suurepäraseks baasmaterjaliks uute ja innovaatiliste ehitusmaterjalide väljatöötamisel,“ sõnab Toomas Pärtel, Puumarket AS juhatuse esimees.

image008.png
Tartu Puumarketi näol on tegemist puitehitisega, mis peegeldab kaasaegset ja kõrgetasemelist ehituskvaliteeti
Objekti peatöövõtja Tartu Ehitus AS tegevjuhi Alar Loo sõnul on on koostöö tellijaga ladus ja kulgeb plaanipäraselt. 28. jaanuaril saab paika hoone nurgakivi ning peagi alustatakse hoone puitkonstruktsioonide monteerimist.

“Uues hones on varasemaga võrreldes 3 korda rohkem kaubanduspinda, tänu millele saab pakkuda laiemat tootevalikut nii puidu kui muude ehitusmaterjalide osas. Tartlastele on kindlasti uudne ka kaupluses avatav puidusalong, kus saab suurtel pindadel näidata tööstuslikult viimistletud sise- ja välisvoodrilaudu, termotöödeldud puitu, saunatooteid ja laia valikut erinevaid terrassimaterjale.
Puumarket investeerib pidevalt oma kaupluste ja müügikeskkondade kvaliteeti, käsil on mitmeid ehitus- ja arendusprojekte. 2018. aastal alustati Tartu osakonna arendustöid PVC angaaride rajamisega ning oluliselt on investeeritud puiduriiulitesse. Seda kõike selleks, et pakkuda parimat kaubavalikut ja tasemel teenindust.
“Uue kaupluse avamisega tagame Tartu ja Lõuna-Eesti era- ja äriklientidele parimad tingimused ehitusprojektide elluviimiseks. Tartus pakume alates 2020. aasta suvest teenustööna ka 13,5 meetriste liimpuit- ja liimkihtpuittalade pikkusmõõtu lõikamist.”
Puumarketil on kogemusi puit- ja ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiturul aastast 1991. Tänavu tähistab ettevõte 30. juubelit. Ettevõttel on kokku viis müügiosakonda üle Eesti – Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres, kus töötab kokku 90 inimest. 2020. aastal oli ettevõtte käive enam kui 30 miljonit eurot, millest rohkem kui kolmandiku moodustab üldehitusmaterjalide müük.

2018. aastal avatud sarnane Puumarketi Mustamäe maja on näidanud, et innovaatiivne ristkihtpuit on igati sobilik ehitusmaterjal suurte ja vastupidavate hoonete ehitamiseks.

Hoone arhitekt on TEN Arhitektid, peatöövõtjaks Tartu Ehitus AS.

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi