Linnavalitsus maksab Tartu õpetajale tööalaseks enesetäiendamiseks stipendiumi, mis on mõeldud õppereisidel, täienduskoolitustel, seminaridel, konverentsidel või kursustel osalemiseks.

Stipendiumi antakse välja üks kord kalendriaastas ning selle suurus on kuni tuhat eurot, teatas linnavalitsuse pressiesindaja esmaspäeval BNS-ile. Kokku on kavas tänavu õpetajatele stipendiumideks maksta 10 000 eurot.

Linnavalitsus ootab taotlusi stipendiumi saamiseks aadressile ho@raad.tartu.ee hiljemalt 31. oktoobriks. Rohkem teavet leiab https://www.tartu.ee/et/opetaja-stipendium .

Eelmisel aastal esitati stipendiumi saamiseks üle 30 taotluse, stipendium eraldati 20 õpetajale. Stipendiumi kasutati enesetäiendamiseks nii Tartu Ülikooli ja Tartu Kõrgema Kunstikooli täiendkoolitustel, aga ka Rootsi ja Prantsusmaa koolituskeskuste kursustel osalemiseks. Samuti külastasid õpetajad linnalt saadud stipendiumi toel haridustehnoloogiamessi Londonis, tutvusid Kalifornia teaduskooli õppetegevusega ning kehalise kasvatuse õpetajad osalesid suvekursusel Itaalias.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi