Saavutamise tööriistad kõigile, kes otsivad paremaid viise, kuidas oma eluga edasi minna.

Saavutamise tööriistad on mõeldud kõigile, kes tahavad saavutada oma elus järjest suuremat rahulolu ning järjest paremat kontrolli.

7996

Saavutamise tööriistad on mõeldud kõigile, kes tahavad saavutada oma elus järjest suuremat rahulolu ning järjest paremat kontrolli.

Kõigile neile, kes on valmis endale olulisemaid raskusi ja kitsaskohti tunnistama. Neile, kes tahavad ja julgevad kõiges enda osa ja vastutust näha ning ei kohku ära oluliste muutuste tegemise vajadusest.

Pildi allikas: vain.ee veebileht

Tema ja tema poolt välja õpetatud koolitajate koolitustel on viimase kahekümne aasta jooksul osalenud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui välismaal. Tema koolitusfirmast Vain ja Partnerid kasvas 2010. aastal välja rahvusvaheliselt edukas tarkvarafirma Pipedrive. Peep on kahe eneseabi ja -arengu raamatu “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor.

Peep oli ja on tänaseni enesearengu koolituse maaletooja ja teerajaja.

2014. aastal tegi ta oma tööellu pausi, mis kestis viis aastat. Selle aja jooksul laadis ta endasse sügavamaid teadmisi inimelu ja –psühholoogia eri aspektidest. Lisaks õppis ja õpib ta süvendatult muusikat. Nüüd on ta taas rõõmuga valmis soovijatega oma teadmisi, oskusi ja kogemusi jagama.

Tema koolitused on mõeldud kõigile, kes tahavad saavutada oma elus järjest suuremat rahulolu ning järjest paremat kontrolli. Neile, kes on valmis endale olulisemaid raskusi ja kitsaskohti tunnistama. Neile, kes tahavad ja julgevad kõiges enda osa ja vastutust näha ning ei kohku ära oluliste muutuste tegemise vajadusest.

Lisainfot tema koolituste kohta leiad siit: Peep Vainu koolitusõhtu

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi