Väikese territooriumi kohta on meie maastike mitmekesisus Euroopas ainulaadne.

Matkajana saad vahetult tutvuda rahvusparkide loodus- ja kultuurmaastikega, nautida vaateid klindiservalt, avastada rabade ja metsade saladusi.
Saad rohkem teada, kui lähed teele oskaja matkajuhiga. Paljud retked tutvustavad ka piirkondade kultuuripärandit. Eestis on tihe matkaradade võrgustik, paljusid neist hooldab ning pakub lõkketegemis- ja ööbimisvõimalust Riigimetsa Majandamise Keskus.
RMK on rajanud kaks pikka matkateed, mis võimaldavad mandri-Eesti üsna risti-põiki läbi käia. Üks on loodest kagusse suunduv tervelt 820 km pikkune Peraküla-Aegviidu-Ähijärve ja teine kirdest edelasse suunduv 375 km Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee. Pea meeles, et enamikul telkimisplatsidel joogivett ei ole.

Hoia loodust ja võta oma prügi ise kaasa!

Eestis on kohustuslik kanda helkurit – jälgi, et helkur oleks riiete ja ka seljakoti küljes. Peale jalgsimatkade saad Eestimaa loodust nautida ka jalgratta- või ratsamatkal. Talvel mine räätsaretkele ja uudista loomade jälgi! WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted.

Postituse allikas: puhkaeestis.ee

Pildi allikas: Sven Zacek – Hinni Kanjon

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi