Eesti jalgpallikoondis viigistas EM-valiksarjas võõrsil Valgevene koondisega 0:0

Esimene ärevam hetk oli 18. minutil, kui vanameister Konstantin Vassiljev sai söödu Sergei Zenjovilt, kuid kahjuks tabas pall vaid vastaste värva posti. Kuigi pall põrkas väravast tagasi, lõppes teine sooritus kaarega üle põiklati.

50. minutil sai Valgevene oma senise mängu parima võimaluse, kui Stanislav Dragun jõudis väravavahiga üks-üks olukorda. Sergei Lepmetsa oskuslik tõrje hoidis aga siiski skoori avamise ära.

Kümmekond minutit hiljem tegi suurepärase söödu Maksim Skavõš värava ette Draguninile, aga Lepmets oli taas omal kohal.

Valgevene meeskonnal oli veel mitu võimalust, mis aga jäid meie õnneks kõik realiseerimata. Kohtumise viimastel minutitel surus ka Eesti tugevalt, otsustavat lööki aga vastaste väravale teha ei õnnestunud.

Tabeliseis: 1. Saksamaa 12 punkti (5 mängust), 2. Põhja-Iirimaa 12 (5), 3. Holland 9 (4), 4. Valgevene 4 (6), 5. Eesti 1 (6).

Eesti algkoosseis: Ken Kallaste, Sergei Lepmets, Nikita Baranov, Karol Mets, Taijo Teniste, Vladislav Kreida, Konstantin Vassiljev, Mattias Käit, Henrik Ojamaa, Sergei Zenjov, Erik Sorga.