Läinud öösel hooaja kaheksanda võidu võtnud tiitlikaitsja Los Angeles Lakers alistas võõrsil Houston Rocketsi 120:102.

Lakers võitis avaveerandi ja poolajaks kasvatati edu veelgi (19 punkti). Kohtumise kolmas veerand võõrustajatele, kuid kokkuvõttes võttis Los Angelese meeskond siiski kindla 18-punktilise võidu.

Lakersi resultatiivseimana viskas Anthony Davis 27 punkti ja tõi neli lauapalli. LeBron James panustas 18 punkti ja seitsme lauapalliga, Talen Horton-Tucker tõi 17 punkti. Rocketsi parim oli Christian Wood 23 punktiga.

Golden State Warriors alistas kodus Toronto Raptorsi vaid ühe punktiga 106:105. Stephen Curry arvele jäi 11 punkti, üheksa lauapalli ja kuus korvisöötu. Curry tabas kümnest kolmesest vaid ühe ning eksis vahepeal koguni 14 järjestikusel viskel.

Warriorsi parimana tõi Andrew Wiggins omadele 17 punkti. Raptorsi resultatiivseim oli Pascal Siakam 25 punkti ja 11 lauapalliga.

Edasi lükati samuti läinud öösel toimuma pidanud Boston Celticsi ja Miami Heati omavaheline kohtumine, sest Miami meeskonna ühe mängija COVID-19 testi vastus ei andnud kindlat tulemust.