Itaalia velotuuri neljandal etapil sai pikalt liidrikohta hoidnud Rein Taaramäe üheksanda koha (+1.33).

34-aastane Taaramäe läks 45 km enne finišit juhtima, sõites pikalt koos taanlase Christopher Juul-Jenseniga (Team BikeExchange). Umbes kümme kilomeetrit enne finišit olid Taaramäe ja Juul-Jensen veel minutiga ees, kuid viimasel tõusul püüti jooksikud siiski kinni. Liidrikoh tuli Taaramäel loovutada ameeriklasele Joe Dombrowskile (UAE-Team Emirates). Ameeriklasele oli see karjääri esimene suurtuuri etapivõit.

Teiseks tuli itaallane Alessandro de Marchi (Israel Start-Up Nation; +0.13), kolmas oli belglane Louis Vervaeke (Alpecin-Fenix; +0.29). Rein Taaramäe tegi kokkuvõttes üheksanda tulemuse (+33). Tanel Kangert (Team BikeExchange) sai 42. koha (+3.52).

Velotuuri üldliidriks tõusis Alessandro de Marchi, edestades Joe Dombrowskit 22 sekundiga. Kolmas on Louis Vervaeke, kaotades liidrile 42 sekundiga. Rein Taaramäe tõusis aga 14. positsioonile (+1.47), Tanel Kangert on 39. (+3.58).

Itaalia velotuur jätkub kolmapäeval viienda etapiga Modenast Cattolicasse (177km).