Kinnisvarainvesteeringute ettevõte Capital Mill pidas eile koos Vilcon Ehituse ning Repston OÜ-ga nende uue büroo- ja tootmishoone sarikapidu.

Üheskoos rajatakse Maardu külje alla tipptehnoloogilist hoonet, mis valmib uue aasta kevadeks. Hoonesse tuleb eritellimusel sisustus ja lisaks plaanitakse katusele teha päikesepark.

Uue büroo- ja tootmishoone teeb valmis Vilcon Ehitus OÜ, mille juhataja Indrek Saar ütles, et üldiselt on ehitus sujunud väga hästi: “Oleme üritanud olla võimalikult paindlikud ja pidada silmas tellija vajadusi. Siinkohal tahaks tellijat kiita, sest koostöö on olnud äärmiselt sõbralik ning mõistlik, mille tõttu on kõik väga hästi sujunud.”

Tehast hakkab kasutama ettevõte Repston OÜ, mis toodab erilahendus metallkonstruktsioone. „Repstoni peamiseks eesmärgiks on uues hoones valmistada eritellimusel metallitöid. Hetkel on ettevõttel plaan toota mitmesuguseid mööblimetalli osasid, näiteks erilahendustega trepikäsipuid ja muid sisustuselemente,“ sõnas Capital Milli ehitusjuht Taavi Kiisk.

Kuigi hoone ehitus saab valmis juba 2020. aasta veebruaris, siis on vaja paigaldada lisaks veel metallitööks vajalik tehnika. „Kuna Repstoni töös kasutatakse erinevaid tipptehnoloogiaid, siis võtab nende paigaldamine peale ehitust veel lisaaega. Seetõttu valmib hoone täielikult 2020. aasta kevadel,“ märkis Kiisk.

Repston OÜ on investeerinud hoonesse märkimisväärse aja ja summa. Kiiski sõnul on ainult näiliselt tegemist traditsioonilise tootmishoonega: „Erilisust pakub see, et hoonesse tulevad ka kontori- ja bürooruumid, mille sisutus valmistatakse eritellimuse järgi. Lisaks kaetakse fassaad roosteplekiga.“ Seda kinnitas ka Indrek Saar, kelle sõnul tuleb tehas edev ja moodne: “Hoonesse tuleb hästi kaasaaegne tehnoloogia ja sisustus. Lisaks fassaadile plaanime ka valgustuse teha väga silmapaistva.”

Uue hoone jaoks on juba välja mõeldud mitmesuguseid tulevikuplaane. „Üheks mõtteks on hetkel katusele ehitada päikesepark. Nii saaks ettevõte kokku hoida arvestatava summa, sest päikesepark aitab kulusid vähendada,” ütles Kiisk.

Maardu külje all asuva uue tehase traditsiooniline sarikapidu toimus eilsel õhtupoolikul, kuhu kutsuti kohale hoonega seotud arhitekt Anders Jaano, Capital Milli, Vilcon Ehituse ja Repstoni esindajad.

Repston tegeleb metallist sisustuselementide, kaubandussisustuse, trepipiirete, lühtrite ja valgustite tootmisega ning metallitöödega. Repston on teinud koostööd rahvusvaheliste hotellikettidega Hilton, Radisson, Sokos, Scandic ja Ibis ning ka rõivabrändidega nagu Levis, G-Star Raw.

Capital Mill OÜ asutati 2008. aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi