Soraineni advokaadibüroo majanduskuritegude ennetamise ja uurimise valdkonna Eesti juht Norman Aas sai teisipäeval büroo partneriks; enne Soraineniga liitumist töötas ligi kümme aastat peaprokurörina.

“Mu peamine eesmärk on aidata kaasa ausa ja pettustevaba ärikeskkonna arendamisele,” kommenteeris Aas pressiteates. 

“Et seda teha, aitan ühelt poolt klientidel riske maandada, mis puudutab näiteks ausate partnerite valikut ja läbipaistva tegutsemiskeskkonna loomist, ja teisalt hoian teemat rambivalguses. Samuti kaitsen vajadusel probleemidesse sattunud klientide õigusi kohtueelses menetluses ja kõikides kohtuastmetes,” lisas ta. 

Soraineni Eesti kontori juhtivpartner Toomas Prangli vaates kinnitab Aasa saamine Soraineni partneriks, et head professionaalid saavad liikuda avalikust sektorist erasektorisse ja vastupidi ning avaliku sektori suurt kogemustepagasit saab hästi rakendada ka advokaadina.

Aas töötas aastatel 2005–2014 riigi peaprokurörina ning 2014–2017 justiitsministeeriumi kantslerina, kus tema vastutusalaks oli riikliku õiguspoliitika koordineerimine, sealhulgas korruptsiooniga võitlemise poliitika ja strateegia elluviimine.

Samuti on ta olnud ülikoolides kriminaalõiguse ja kriminaalmenetluse õppejõud ja mitmete seaduste kommenteeritud väljaannete kaasautor. 

Koos Norman Aasaga hääletati Soraineni partnerite ringi ka kaheksa aastat tagasi bürooga liitunud Asta Augutytė-Rapkevičienė. Ta on andnud õigusnõu suurtehingutes nagu SBA Groupi logistikakeskuse müük Eftenile, Ignitise aktsiaemissioon ja Quadrumi kontorihoone ost Deka Immobilieni poolt.

Sorainen on äriõigusele keskendunud regionaalne advokaadibüroo, millel on kontorid Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi