Reisifrma Estravel Kuressaare büroo on 1. detsembrist määramata ajaks suletud ja klientidel tuleb pöörduda ettevõtte Pärnu esindusse.

Estraveli tegevdirektor Anne Samlik ütles, et viimastel kuudel on käive olnud liiga madal, et õigustada kohaliku teenindusbüroo ülalpidamist. “Sama saatus on tabanud ka meie Haapsalu bürood ning samuti Tallinna lennujaama ja Tallinna Stockmanni bürood. Kui koroonakriisi lõppedes Saaremaa klientide reisimahud taastuvad, avame Kuressaare büroo uuesti, kuid täna ei oska me selleks ühtegi kuupäeva välja pakkuda,” rääkis ta.

Muudatus ei mõjuta Samliku sõnul Estraveli kui äriühingu tegevust. “Oleme endiselt Baltimaade suurim reisiagentuur, kes annab tänase seisuga tööd ligi sajale spetsialistile, kellest osa töötab osalise koormusega,” lausus ta.

Firma müügikäive Eestis on viimase kolme kuu jooksul olnud miljon eurot kuus ehk keskmiselt kuus korda vähem kui eelmisel aastal samal ajal, kuid siiski jätkuvalt suurem kui ühelgi teisel reisibürool Eestis ja Baltimaades. “Estraveli kontsern, mis kuulub 100-protsendiliselt Eesti kapitalile, tegutseb jätkuvalt kuues riigis oma tütarfirmade ja fliaalide kaudu ning üheski riigist lahkuda ei ole meil plaanis,” kinnitas Samlik.

Kontserni 2019. majandusaasta reisiteenuste müügimaht ulatus 101 miljoni euroni.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi