Huawei avas detsembris Londonis 5G innovatsiooni- ja kogemuskeskuse, mille eesmärgiks on edendada ettevõttete ja innovaatorite vahelist koostööd 5G ökosüsteemide arendamisel ning tutvustada Euroopa ettevõtetele, riigiasutustele ning kõrgkoolidele võimalusi, mida pakub 5G teaduses ja majanduses.

Uue innovatsioonikeskusega soovib Huawei nii Suurbritannias kui ka Euroopas ja maailmas laiemalt tõsta teadlikkust 5G mõjudest ja võimalustest erinevates sektorites. Keskuse külastajad saavad kogeda interaktiivseid reaalaja arvutimänge, musitseerida koos oma lemmikbändidega virtuaal- ja liitreaalsuse abil ning õppida tundma 5G tehnoloogia lõputuid tulevikuvõimalusi näiteks tootmises ja meditsiinis.

„5G innovatsiooni- ja kogemuskeskuse avamisega Londonis astume 5G eestvedajana järgmise olulise sammu, mis võimaldab sisulist koostööd Suurbritannia ettevõtete ja tehnoloogide vahel ning näitab 5G rakendamisvõimalusi nii era- kui ka ärisektoris,“ ütles Huawei UK tegevjuht Jerry Wang.

2019. aasta kolmanda kvartali seisuga on Hiina telekomihiiul 5G võrkude arendamiseks kokku rohkem kui 60 lepingut operaatoritega üle maailma, sealhulgas ka kõigi Suurbritannia suuremate telekomidega. Huawei hinnangul toob 5G võrkudega kaasnev digitransformatsioon endaga arenguhüppe, mille maht on ligikaudu triljon USA dollarit.

Fotol vasakult paremale: Jamie Davies portaalist Telecoms.com ning Bob Cai, Jerry Wang, Tim Watkins ja Adam Mynott Huaweist.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi