Advokaadibüroo KPMG Law partneritega liitus Hetti Lump, kes hakkab juhtima büroo pangandus- ja finantsõiguse valdkonda.

Lump on Eesti Advokatuuri liige alates 2008. aastast ning alates 2011. aastast on ta tegutsenud vandeadvokaadina erinevates Eesti advokaadibüroodes, sealhulgas Cobalt ja PwC Legal, keskendudes pangandus- ja finantsõigusele, teatas KPMG. 

PwC Legalis juhtis Lump finantssektori regulatsiooni ja vastavuskontrolli valdkonda, tegeledes eeskätt keerukate rahvusvaheliste rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise ning finantssektori tegevuslubade projektidega, sealhulgas krediidiasutuste, investeerimisühingute, makseasutuste ja teiste finantseerimisasutuste tegevusloa taotluste ettevalmistamisega.

“Mul on olnud ainulaadne võimalus juhtida projekte, kuhu on kaasatud näiteks üle 20 erineva riigi ja üle 100 erineva valdkonna eksperdi, sealhulgas advokaadid, maksu-, finants- ja IT nõustajad ning lisaks kliendi meeskonna liikmed,” märkis Lump.

KPMG-s nõustab Lump kliente eeskätt finantsteenuste regulatsioonide, vastavuskontrolli, rahapesu- ja terrorismi vastaste regulatsioonide, krüptovarade, finantseerimistehingute ja tagatispakettide ning projektide finantseerimise, finantsturgude ja investeeringutega seonduvates õigusküsimustes.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi