Merko Ehitus Eesti nõukogu nimetas alates tuleva aasta 1. jaanuarist ettevõtte uueks juhatuse esimeheks Ivo Volkovi.

“Liitun Merkoga põneval ja muutusterohkel ajal, mis nõuab konkurentsis püsimise ja ettevõtte edasise arengu nimel kõvasti pingutamist. Pärast pikka kogemuste omandamist rahvusvahelistes ettevõtetes nii Eestis kui kaugemal usun, et suudame koos Merko professionaalse ja pühendunud meeskonnaga hoida edu kinnisvara- ja ehitusturul ka tulevikus. Omalt poolt tahan anda selleks oma parima,” ütles peagi ettevõtet juhtima asuv Volkov pressiteate vahendusel.

Ühtlasi pikendas nõukogu ettevõtte praeguse juhatuse esimehe Keit Paali volitusi käesoleva aasta 31. detsembrini, teatas Merko börsile.

Nimelt teavitas Paal septembris ettevõtte nõukogu oma soovist mitte jätkata juhatuse esimehe positsioonil peale oma teenistuslepingu lõppemist 14. novembril. Nüüd aga pikendati tema lepingut aasta lõpuni.

Paal asus Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehe ametikohale 2016. aastal ja on töötanud Merko kontsernis erinevatel positsioonidel alates 2002. aastast.

Ivo Volkovi volitused AS-i Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehena kehtivad 2020. aasta 1. jaanuarist kuni 2022. aasta 31. detsembrini. Merko Ehitus Eesti juhatuse liikmetena jätkavad Jaan Mäe, Alar Lagus ja Veljo Viitmann.

Volkov töötab praegu PKC Group Plc Euroopa ja Lõuna-Ameerika tootmistegevuste asepresidendina, lisaks on ta PKC Eesti AS-i juhatuse liige. Varasemalt on ta olnud PKC Group Plc Lõuna-Ameerika regionaalne direktor, PKC Eesti AS-i juhatuse esimees, Cargotec Estonia AS-i juhatuse esimees ning töötanud erinevatel positsioonidel Elcoteqi kontsernis.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi