Neljapäeva õhtul toimuvale Euroopa Liiga kohtumisele Tallinna FC Flora ja Frankfurti Eintrachti vahel on müüdud juba pea 7000 piletit ning mäng võib tuua Eesti klubide euromängude kodumatšide publikurekordi, kirjutab portaal Soccernet.

Eesti klubide euromängude kodumatšide publikurekord kuulub praegu Levadiale ja Newcastle’ile, kui 2006. aasta septembris vaatas Lilleküla staadioni Levadia 0:1 kaotusmängu 7970 inimest, märkis Soccernet.

Portaali hinnangul on tõenäoline, et neljapäeval võib see rekord langeda, sest kolmapäeva südaööks oli Flora neljapäevasele mängule müünud juba 6895 piletit ja huvi nende osas püsib jätkuvalt kõrge nii kodu- kui välismaal.

Praeguseks ligi 7000 müüdud piletist umbkaudu 1500 leidsid omaniku Eintrachti kaudu, kellele need eraldati. Kuna Frankfurdi kaudu on esimene ports pileteid välja müüdud, võib portaali teatel eeldada, et osa sakslasi saabub Tallinnasse eesmärgiga osta pilet staadioniväravast, mida saab neljapäeval teha 10 euro eest.

Lilleküla staadion mahutab 14 336 pealtvaatajat.

Neljapäeval kohtub FC Flora Lilleküla staadionil UEFA Euroopa liiga teises eelringis Frankfurti Eintrachtiga, eelmisel aastal Saksamaa Bundesligas 7. kohale jäänud ning mulluses Euroopa liigas poolfinaali jõudnud Saksamaa klubi jaoks on see sarja esimene mäng. Flora alistas esimeses eelringis Serbia klubi Radnicki Niši.

Korduskohtumine toimub 1. augustil Saksamaal. Mõlemal kohtumisel peetakse Eintrachti ülekaalukaks favoriidiks.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi