Luminor toob koos Gjensidige kindlustusega turule kodu- ja väikelaenu klientidele mõeldud kindlustuse, mis hakkab katma töötuse ja pikaajalise haigusega seonduvaid riske.

Kindlustusel on valikus viis erinevat fikseeritud kuutasu ning kindlustuskaitse rakendumisel kantakse olenevalt valikust kliendi pangakontole igakuiselt kuni 500 eurot, teatas Luminor. 

“Kuigi Balti riikide elanikud saavad vajadusel töötutoetust ja haigushüvitist, ei piisa nendest alati inimeste regulaarsete laenukohustuste täitmiseks ning pere vajaduste rahuldamiseks,” ütles Luminori Eesti jaepanganduse juht Tanel Rebane pressiteates.

“Seetõttu tõime turule kindlustustoote, mis on mõeldud nendele klientidele, kel on panga ees pikaajalisi laenukohustusi. Kindlustuse eesmärk on aidata säilitada harjumuspärast elukvaliteeti juhul, kui inimene peab jääma haiguslehele rohkem kui 30 päevaks või ta kaotab ootamatult töö,” lisas ta.

Rebase sõnul kantakse riski realiseerumise korral kliendi kontole raha, mida saab kasutada nii pangale olemasolevate laenude tagasimaksete tegemiseks kui ka muude kulutuste katteks.

Valikus on viis eri kaitsetaset, alustades 100 euro suurusest hüvitisest ja lõpetades 500 euro suuruse igakuise hüvitisega.

Konkreetne summa makstakse panga teatel kliendile välja mis tahes kindlustatud riski realiseerumise korral. Kindlustusmaksed jäävad ki

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi