Eesti päritolu müügitarkvara ettevõte Pipedrive sõlmis sel nädalal lepingu enamusosaluse müügiks USA investeerimisfirmaga Vista Equity Partners, tehingu tulemusel tõuseb Pipedrive ükssarviku staatusesse ehk firma väärtus ulatub üle miljardi dollari.

Tehingu suurust Pipedrive siiski ei avalikusta.

Pipedrive’i tegevjuhi Raj Sabhloki sõnul aitab partnerlus tehnoloogiaettevõtetele keskendunud Vistaga suurendada Pipedrive’i võimekust ning haarata uusi turusegmente. Ta lisas, et Pipedrive’il on kindel siht kasvada mitme tootega ettevõtteks ja Vista kogemuse, nõu ja investeeringuga on võimalik plaanid kiiremini ning suuremas mahus ellu viia.

Pipedrive’i senised investorid Bessemer Venture Partners, Insight Partners, Atomico, DTCP ja Rembrandt Venture Partners jätkavad ettevõttes vähemusaktsionäridena. 

Pipedrive on 2010. aastal Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Pipedrive’i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, Prahas, Riias, Dublinis, New Yorgis ja St. Petersburgis Floridas. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest.

Vista on üle 20 aasta tegutsenud rahvusvaheline investeerimisfirma, millel on ligikaudu 58 miljardi USA dollari väärtuses kumulatiivseid kapitalikohustusi. Vista investeerib ettevõtetele suunatud tarkvara-, andme- ja tehnoloogiate arendamisega tegelevatesse firmadesse. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi