Rasketehnika rentimise ja tellimuste haldamise rakenduse loonud idufirma Infrafly on avanud kuni juunikuuni rahastajatele investeerimisvooru, mille eesmärk on koguda 150 000 eurot. 

Infrafly uusima arendusena on loodud rasketehnika renditellimuste haldamise süsteem Infrafly OMS, mille abil saab operaator luua ja täita digitaalseid töölehti ning koguda töölehtedele allkirju kontaktivabalt. Kogu protsessi saab seejuures jälgida digitaalselt reaalajas, teatas Intrafly. 

Avatud investeerimisvooru eesmärgiks on koguda 150 000 eurot uue teenuse tarkvara arendamiseks ning sisenemiseks välisturgudele.

Infrafly asutaja ja tegevjuhi Veiko Veskimäe leiab, et ehituse digitaliseerimine on teema, millega tegeletakse praegu aktiivselt kõikjal maailmas. “Ettevõtted vajavad uusi lahendusi majanduslanguses ellujäämiseks ning tootlikkuse tõstmiseks,” märkis Veskimäe pressiteates. 

Ta lisas, et näiteks väikese ja keskmise suurusega ettevõtte jaoks on üks kriitilisemaid ellujäämise komponente pidev rahavoog, kus arvete esitamise kiirus ja sagedus mängivad suurt rolli. 

“Ehitussektorist väljaspool seisvatel inimestel võib olla ehk raske uskuda, et tänasel päeval täidetakse objektidel veel paberil töölehti, kogutakse käsitsi allkirju ja saadetakse dokumendid tiguposti teel kontoritesse, kuid reaalsuses see nii on,” märkis Veskimäe.

Infrafly on 2017. aastal loodud Eesti idufirma, mis pakub rasketehnika rentimise ja tellimise haldamise digitaalset teenust. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi