Tallink Grupp vedas veebruaris 74 129 reisijat, mida on 88,9 protsenti vähem võrreldes eelmise aasta veebruariga. 

Veetud kaubaveo ühikute maht vähenes 24,1 protsendi võrra 26 407 ühikule ning veetud reisijate sõidukite maht vähenes 75,2 protsendi võrra 18 642 ühikule, teatas Tallink Grupp börsile.

Läti ja Rootsi vahel veebruaris reise ei toimunud. Ülejäänud liinidest langes reisijate arv enim Eesti ja Rootsi vahel, seda 94,5 protsenti. Soome–Rootsi liinil oli langus 91,6 protsenti ja Eesti–Soome liinil 84,9 protsenti.

Veetud kaubaveo ühikute maht langes Soome–Rootsi liinil 25,4 protsenti, Eesti–Soome liinil 22,1 protsenti ja Eesti–Rootsi liinil 3,7 protsenti.

Veetud sõidukite maht vähenes Eesti ja Rootsi vahel 96,8 protsenti, Eesti ja Soome vahel 73 protsenti ning Soome ja Rootsi vahel 71,7 protsenti.

Veomahtude arengutele avaldasid möödunud kuul mõju põhiliselt koroonaviirusest tulenevad reisipiirangud, märkis ettevõte.

Eesti ja Soome vahel ei sõitnud veebruaris reisilaev Silja Europa.

Eesti–Rootsi liinil kajastavad veebruari veomahud Paldiski–Kapellskäri reise. Tallinna ja Stockholmi vahel reise ei toimunud.

Soome ja Rootsi vahel oli käigus Turu–Stockholmi liin. Helsingi ja Stockholmi vahel reise ei toimunud. Reisilaev Galaxy ei sõitnud liinil neli päeva korraliste hooldustööde tõttu.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi