Ööl vastu laupäeva kella 23.30 ajal kostusid Järva vallas Koigi külas püssilasud, mis oli kulminatsioon tülile, kus üks kohalik noormees olla väidetavalt solvanud kohaliku kurikaela ämma.

Juba mitu aastat Koigis elava Mareki kohta ütlevad kohalikud, et tegemist on mehega, kellega ei taha arveid õiendada. Mõni nimetab teda isegi kohalikuks ristiisaks, kuid seda väikese muigega. Tegemist pole allilmaliidriga, kes ennast väikeses külas peidab. Ta on mees, kes võtab sageli liiga palju kärakat ja siis ei anna enam aru, mida korda saadab.

Seda, et Marekil püss on, teavad samuti kõik kohalikud. Ta on seda küla vahel varemgi paugutanud ja väidetavalt on politsei seda mehe juurest otsimaski käinud, kuid tulutult.

Kohalike selgitusel sai seekord tüli alguse, kui üks kohalik noormees oli kuidagi solvanud Mareki elukaaslase ema. Kella 23.30 ajal läksidki Marek ja elukaaslane kõnelause noormehe juurde aru nõudma. Kohalikud selgitasid, et kõigepealt oli kuulda kaht lasku. Siis karjuti oma korteris olevale noormehele, et ta teeks lukus oleva püstaku välisukse lahti või tuleks õue.

Sõim ja jagelemine kestis kortermaja välisukse ees minuteid. Seejärel lennutati üks kivi välisukse klaasi ja tulistati ka kolmandat korda. Kohalike sõnul siis juba ukse pihta. Sellest hoolimata ei õnnestunud trepikotta pääseda.

Kohalikud selgitasid, et kohe, kui esimesed lasud kõlasid, helistati ka politseisse ja mõne aja pärast oli vilkuritega masinaid sündmuskohal palju.

Väidetavalt lahkus relva paugutanud Marek enne politsei saabumist sündmuskohalt, kuid kohalike teada said korravalvurid ta kätte ja leidsid ka kärbiku.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi