Tartumaal Nõo alevikus sõitis reede varahommikul kaubik külje pealt otsa kaubarongile, inimesed õnnetuses viga ei saanud.

Häirekeskus sai kell 6.40 teate, et Raudtee tänava ülesõidul sõitis Nõo poolt Jõhvi-Tartu-Valga maantee suunas liikunud Volkswagen Transporteri kaubik külje pealt otsa Tartust Valga suunas liikunud kaubarongile. Keegi õnnetuses viga ei saanud ning juhid pöörduvad kindlustusseltsi poole.

Sündmuspaigal töötanud avariipolitseinik Rando Jõemets rääkis, et autojuht oli kaine ning omab juhtimisõigust. “Küll oli juht jätnud masina aknad jääkirmest puhastamata, mistõttu jäi tal ülesõidule lähenedes kaubarong märkamata ning ta sõitis selle vedurile külje pealt sisse,” kirjeldas Jõemets.

Avariipolitseinik tõdes, et tegu oli väga õnneliku õnnetusega, sest sõiduki deformeerunud nina rääkis esialgu sootuks teist keelt. “Enne sõitu minemist puhastega oma sõiduvahend ja selle klaasid nii lumest, jääst kui aknale tekkinud udust. Ja kui ühel hetkel siiski aknast piisavalt hästi liikluses toimuvat näha ei ole, siis jääge seisma ja veenduge, mis teie ümber toimub, selmet pimesi manöövreid ette võtma asute,” vahendas Jõemets.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi