Politsei pidas kinni naise, kes kahtlustuse kohaselt haavas kaht last noaga.

Esmaspäeval kella 17.50 paiku sai häirekeskus teate, et Viljandimaal Võhma linnas Kalevi tänaval kortermaja trepikojas on kaks vigastatud last vanuses kaheksa ja kümme eluaastat, teatas politsei.

Lapsed avastas naine, kes kutsus kiirabi ja ndis neile esmaabi. Mõlemad lapsed said siiski tõsisemaid vigastusi ja kiirabi viis nad haiglasse.

Politseipatrull  pidas kinni kuriteos kahtlustatava, 37-aastase naise.

Ajaleht Sakala kirjutab, et lapsed olid vennad. Rünnak leidis aset poist kodumaja kõrval asuvas majas. Ajalehe andmetel leidis pussitamine aset ründaja korteriukse ees. Ühe kohaliku elaniku sõnul pussitas naine üht last kolm ja teist ühe korra. Esialgsetel andmetel püüdis naine rõdu kaudu põgeneda, kuid vigastas oma jalga, kirjutab leht.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk sõnas, et kõik täpsemad üksikasjad selgitatakse alustatud kriminaalmenetluses. „Raske on mõista nii rasket vägivalda. Iseäranis, kui selles kannatavad kaitsetud lapsed. Veel on vara öelda, mis ajendab üht täiskasvanud naist sellisele teole, ent käimasolevas kriminaalmenetluses võib sellele ehk anda olulist selgust kohtupsühhiaatriline ekspertiis,“ sõnas Virk.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi