Laupäeval kella 23 paiku põhjustas purjus taksojuht Viljandis Paalalinnas kolme autoga avarii, põgenes sündmuskohalt ning sõitis siis mõne minuti pärast läbi heki eramaja aeda, vahendab BNS.

Viljandi politseijaoskonna välijuhi Erki Jürgeni sõnul anti politseile laupäeval kella 23 paiku teada, et sõiduauto Mercedes-Benz sõitis Paala teel läbi heki eramaja aeda. Teatele reageerinud politseinikud selgitasid sündmuskohal välja, et mõni minut enne aeda sõitmist oli Mercedes-Benzi roolis olnud 53-aastane mees kaotanud esimest korda sõiduki üle kontrolli ja põrganud kokku sõiduautoga Opel, mis oli omakorda põrganud kokku teise Opeliga.

Mercedes-Benzi juht oli avariipaigast lahkunud ja jätkanud sõitu mööda Paala teed, teekond jäi aga lühikeseks. Politseinikud tuvastasid mehel alkoholijoobe ning viisid ta menetlustoiminguteks jaoskonda. Tema auto teisaldati politseiparklasse.

Juhtunu asjaolude selgitamiseks alustatakse kriminaalmenetlust.

Jürgeni sõnul oli õnnetus väga õnnelik, sest ükski inimene viga ei saanud. «See aga ei vabanda Mercedes-Benzi roolis olnud mehe teguviisi. Alkoholi tarvitanud sõidukijuht ei taju ümbritsevat adekvaatselt ning seab ohtu iseenda ja teised liiklejad. Alkoholi tarvitades tuleb jätta endale piisavalt aega puhkamiseks ja enne rooli istumist peab veenduma, et ollakse kaine.»

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi