Rakvere kohtumajas astus seadusesilma ette Karli, kellele Viru ringkonnaprokuratuur paneb süüks katset tappa naabrimees ja tema sõbra kehalist väärkohtlemist, vahendas BNS. 

Süüdistuse järgi lõi Karli ühise alkoholi tarvitamise käigus Rakveres Lembitu tänava kortermajas keldrikorrusel asuva sauna eesruumis Sergeid noaga kaela ja kõhtu. Sergei päästsid surmasuust tema ea kohta tugev tervis ja Soomest külla tulnud sõber Andrei.

Kahel kohtuistungil räägitust nähtus, et sündmused said alguse eelmise aasta 2. juunil, mil Sergei ja Andrei otsustasid garaažis liha grillida. Kahel sõbral oli ka liiter viina. Kui oldi juba mõnda aega kangemat kraami mekkinud, tekkis Sergeil mõte kutsuda seltskonda hiljuti temaga samasse majja kolinud Karli.

Kui liha oli grillitud, otsustasid kolm meest minna kortermaja keldrikorrusele, kus Sergeil on saun. Sauna eesruumis oli Andrei pärast paari pitsi tühjendamist otsustanud diivanile puhkama heita.  Sergei sõnul mingit konflikti ei tekkinud, ei garaažis ega sauna eesruumis, kuid järsku oli Karli tema juures ja torkas talle laual olnud noaga teadmata põhjusel kaela piirkonda. Et noahoop oli vigastanud unearterit, tuli haavast palju verd.

Sergei sõnul oli ta magavat sõpra appi hüüdnud ja too oli kohe reageerinud. Paraku esimene katse tõusta Sergeil ebaõnnestus, sest Karli oli äsanud talle rusikaga vastu pead ja kõrva piirkonda. Teisel katsel sai Andrei siiski Karlist võitu, lüües teda umbes kümmekond korda rusikaga pea piirkonda. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi