Päästjad tõid teisipäeva pärastlõunal Tallinnas järvest välja uppumisohtu sattunud mehe, kelle kiirabi viis küll kiiresti haiglasse, kuid tema elu päästa ei õnnestunud. 

Kell 16.39 said päästjad äreva teate, et alkoholijoobes mees oli läinud Tallinnas Tooma järve ujuma ega tulnud enam tagasi, teata Põhja päästekeskuse pressiesindaja BNS-ile.

Sündmuskohta jõudes märgistasid päästjad koha, kus meest viimati järves nähti, ning pinnaltpäästjad tõid mehe samast kohast välja. Kiirabi toimetas mehe haiglasse, kus ta aga suri. 

Põhja päästekeskuse teatel oli kahetsusväärselt tegemist järjekordse uppumissurmaga, kus oma rolli mängis alkohol. “Veekogu ääres viibides on tuleb meeles pidada, et ujumine ja alkohol ei käi kokku. Seetõttu on väga oluline oma sõpradel ja lähedastel veekogu ääres viibides silma peal hoida ja mitte lasta neid purjus peaga vette. Joobes inimene ei pruugi osata hinnata olukorra ohtlikkust, mistõttu on oluline, et lähedal viibivad inimesed oleksid tähelepanelikud ja vajadusel sekkuksid, keelates alkoholi tarvitanud inimesel vette minna,” lisasid päästjad. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi