Apollo Kino avab reedel Tallinna Lauluväljakul autokino, mis pakub võimalust vaadata kassahitte animatsioonidest trilleriten.

Apollo autokino eesmärk on tuua kino inimestele kättesaadavaks nõuetele vastavalt turvaliselt, tagades kontaktivaba piletimüügi, sularaha- ja kaardimaksevaba tootemüügi ning kohapealse kontrolli, et külastajad püsiksid terve seansi aja turvaliselt autos. Heli saab iga autokond läbi FM-sageduse oma autoraadiost reguleerida.

„Autokino teostus sai tõuke soovist olla filmisõpradele olemas ka praeguses olukorras, kus kinod on veel teadmata aja suletud,“ ütles Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm. „Tegu on Eestis küllaltki uudse kontseptsiooniga, mis on mujal maailmas populaarsust kogumas, eriti praegu, kui kinod on endiselt veel suletud.”

Autokino autopilet maksab Apollo Klubi liikmele15 eurot. Ühes autos võib korraga olla kaks inimest või üks leibkond.

„Olen rahul, et Lauluväljaku autoürituste idee saab koostöös Apollo Kinoga reaalsuseks ning paneme paljude osapoolte ühise jõuga ürituste korraldamise turu taas liikuma. On ülimalt tähtis, et muude piirangute leevendamiseni saaksime publikule pakkuda meelelahutust ohutus ja kontrollitud keskkonnas. Ja muidugi on kõigi jaoks rõõmustav, et inimesed saavad jälle tööd alustada,“ ütles Tallinna Lauluväljaku juht Urmo Saareoja.

Apollo Autokinost ei puudu ka klassikaline popkorn. „Meil on hea meel koos Bolt Foodiga pakkuda kinosõpradele kontaktivaba tootemüüki, milleks tuleb külastajal valida Bolt Foodi rakendusest meelepärane kinosnäkk, tasuda läbi rakenduse ning seejärel tuuakse tellitud kinosnäkk või karastusjook otse autoni,“ lisas Ärm.

Apollo autokino ametlik avamine toimub reedel ning esmalt annab kontserdi ansambel Smilers. Seejärel kell 22 leiab aset avaseanss humoorika Eesti filmiga „Asjad, millest me ei räägi“.

Apollo autokino seansid toimuvad iga päev keskmiselt kaks korda päevas. Nädalavahetuse päevased seansid on suunatud lastega peredele. Autokino laval hakkavad toimuma samade reeglite järgi ka erihindadega kontserdid, teatrietendused ja muud avalikud üritused, mida on võimalik autos nautida.

Tegu on Apollo Kino teise autokinoga. Apollo esimene autokino avati 7. mail Leedus Panevežyses.

Eesti suurim kinokett Apollo Kino omab kinosid üle Eesti Tallinnas, Pärnus, Tartus, Narvas ja Saaremaal, mahutades 37 saaliga kinodesse 5600 filmihuvilist. 2019. aastal avas Apollo Kino esimesed kinod ka Lätis ja Leedus.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi