Estonia teatrilaadal toimunud kontserdil kuulutati välja Estonia teatri sõbra tiitel, mille pälvis Tallinna Prantsuse lütseumi õpetaja Lauri Leesi.

Tiitli andis üle eelmise aasta laureaat Marko Reikop. Laupäeval toimus ümber Estonia teatrimaja iga-aastane teatrilaat, kus lisaks välilavakontserdile sai osaleda balletitunnis ja ooperiproovis, osta estoonlaste näputööd ja aiasaadusi, aga ka kõikvõimalikku teatrikraami kostüümidest-rekvisiitidest kuni ülisoodsate piletiteni.

Teatrilaada kontserdil kuulutati välja Estonia teatri sõber 2020, kelleks osutus Lauri Leesi. Marko Reikopi küsimusele oma viimase teatrielamuse kohta vastas Leesi, et selleks oli eilne juubelikontsert “Georg Ots 100”. Tiitel antakse inimesele, kes armastab väga ooperit ja balletti ning käib väga sageli Estonia teatris.  Leesi sõnul ootavat järgmine teatrikülastus teda juba täna õhtul ning selleks on Marina Kesleri verivärske ballett “Anna Karenina”. Värske tiitliomanik sai kingiks Prantsuse ohvitseri mütsi lavastusest “Mina – Napoleon!”. Tiitliga käib kaasas ka võimalus käia terve aasta tasuta teatris – kasvõi igal õhtul.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi