23. jaanuaril toimub Otepääl juba seitsmendat korda talveöölaulupidu, mille motiiviks on sellel aastal  „Talvine Horoskoop“.

Kõiki sõpruskondasid ja koore oodatakse ennast peole kirja panema kuni 30.novembrini.   

Talveöölaulupidu on heaks näiteks suurte spordisündmuste kõrval, et elu kihab tõesti igas eluvaldkonnas ja igal aastaajal. Korraldajad, Otepää kultuurikeskuste töötajad usuvad, et pidu lisab väärikat kõla talvepealinna tiitlit kandavale Otepääle.

Otepää kultuurimaja kultuurikorraldaja Merle Soonberg ütles, et laulupeole on oodatud nii laulukoorid kui ka niisama laulusõbrad. 

23. jaanuaril laulupeol on kavas seitseteist eestikeelset maagilist ja armastatud laulu läbi „Horoskoobi“ aegade. Neid on rõõm olnud laulda perekondlikel sündmustel, küla- ja vallapidudel üle Eestimaa ja väljaspool Eestitki. 

„Sellega teeme kummarduse juubilaridele, kes on laulnud “Horoskoobi” laulud meie südametesse,“ ütles Merle Soonberg. „Kutsume kõiki, kel laul südames, sellest sündmusest osa võtma. Tegemist on kooslaulmisele ja koosolemisele pühendatud sündmusega, mille võtmesõnaks on koorilaul.“

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi