Tartu linnamajanduse osakond kutsub kõiki huvilisi järgmise nädala reedel, 11. septembril toimuvale elektritranspordi seminarile, kus võetakse luubi alla elektrisõidukite olevik ja tulevik ning valdkonna arengus toimuv laiemalt. 

Elektrisõidukid on üha kindlamalt kinnistumas inimeste igapäevaellu, aidates säästa elukeskkonda ning pakkudes võimalust liikuda kiirelt ja mugavalt. 11. septembril toimuvale elektritranspordi seminarile on oodatud kõik need, kellele elektrisõidukite arengud ja võimalused huvi pakuvad. 

Eksperdid räägivad seminaril riiklikest plaanidest ja toetusmeetmetest elektritranspordi laialdasemaks kasutuselevõtuks, projekti BSR Electric tulemitest, parimatest praktikatest mujalt ning sellest, mis e-liikuvuse valdkonnas meil ja ka kaugemal toimumas on.

Seminar toimub e-liikuvusele ja transpordile suunatud projektide BSR Electric, SUMBA ning OptiTrans raames. BSR Electric projekti eesmärgiks on suurendada e-liikuvuse rolli linnatranspordis Läänemere piirkonnas.  Eesmärgi saavutamiseks uuritakse senini kasutamata e-liikuvuse võimalusi ja demonstreeritakse erinevaid juba eksisteerivaid lahendusi. SUMBA eesmärk toetada selliste uute liikuvusmustrite juurutamist, tõsta transpordi planeerijate pädevust, kaasajastada partnerlinnade transpordipoliitika dokumente ning parandada linnade ja lähialade koostööd integreeritud transpordilahenduste kavandamisel ja juurutamisel. OptiTrans projektiga tahetakse edendada regionaalset ühistransporti.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi