Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Indrek Saare kinnitusel peab avalikkus Keskerakonnale annetatud 50 000 euro valguses saama vastuse küsimusele, kas peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas on rääkinud rahvale tõtt või mitte.  

“Peaminister kinnitas päev enne Eesti Ekspressi artiklit, kus ajakirjanikud lahkasid suurannetuse tagamaid, et Jana-Helen Juhaste on andnud põhjalikud ja põhjendatud seisukohad ning Keskerakonnas valitseb konsensus, et raha pole vaja tagastada. Pärast artikli ilmumist tegi Keskerakonna ladvik kannapöörde ja otsustas need 50 000 eurot tagasi anda,” ütles Saar, kelle sõnul jätavad need tõsiasjad õhku kaks võimalust.

“Nüüd on küsimus selles, kas Juhaste valetas valitsusjuhile ja Keskerakonna juhatusele, või pole avalikkusele rääkinud tõtt Jüri Ratas. Peaministri kohus on avalikkusele öelda, mis tegelikult juhtus ja tuua tõesed faktid päevavalgele. Kui peaminister keeldub ammendatavatest selgitusest ning jätkab vassimist, siis usalduskiht Ratase ja tema juhitud valitsuse vastu kahaneb päev-päevalt,” lisas Saar.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi