Tartu Ülikooli (TÜ) Viljandi kultuuriakadeemia tavab neljapäeval taaskord kõigile huvilistele uksed, eriolukorrast tingituna sedakorda virtuaalses vormis.

Osalema on oodatud kõik, kel soov tutvuda kultuuriakadeemia erialade, õppehoonete ja inimestega.

Päev algab kell 11 veebiseminariga, kus tutvustatakse otseülekandena kultuuriakadeemia erialasid ning vastatakse sõnumiakna vahendusel osalejate küsimustele. 

Alates kella 13-st on võimalik osaleda virtuaalsetes töötubades, kus saab õppida näiteks kitarri ning tutvuda automaatse ja manuaalse kaamera eripäradega. Lisaks praktilistele töötubadele toimuvad kultuurikorralduse, kogukonnahariduse ja huvitegevuse, rahvusliku tekstiili erialade ning kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppekava küsimus-vastus tüüpi veebiülekanded, mille raames saab ära küsida kõik õppega seotud küsimused.

Kes aga pole kultuuriakadeemias veel majatuuril käinud, saab õppehoonetes ringi kõndida 360-kraadise video abil. Külastada on võimalik akadeemia peamaja, Vilma maja ning muusikamaja.

Kell 19 alustab meeleolukas „tiks“ praeguste ja tulevaste tudengitega. Mõnusaks äraolemiseks mängib otse-eetris muusikat TÜ VKA tudeng Kasper Kaar.

Antud formaadis pole kultuuriakadeemias avatud uste päeva varem korraldatud. TÜ Viljandi kultuuriakadeemia õppedirektori Ave Matsini sõnul on kriisiaeg andnud hea põhjuse katsetada uusi lahendusi. “Oleme kokku pannud programmi, mis annab kõigile huvilistele ülevaate kultuuriakadeemias toimuvast ilma, et nad peaksid kodust lahkuma,” sõnas Matsin.

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia avatud uste päeva kohta saab täpsemalt lugeda veebilehelt ja Facebookist.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi