Tallinna munitsiaalpolitsei (mupo) soovib kõigile lauluväljakule tulevatele kontserdikülastajatele ilusaid muusikaelamusi ning soovitab ühtlasi auto koju jätta ning tulla lauluväljakule kas ühistranspordiga, jalgrattaga või jalgsi.

„Seoses taasiseseisvumispäevale pühendatud perepäevaga Tallinna teletorni juures ja Tallinna Lauluväljakul toimuva Andrea Bocelli kontserdiga tihendatakse nii bussi- kui ka trammiliiklust.

Kaugemalt tulijatele soovitame ummikute vältimiseks ja kontserti järel ummikusse sattumise vältimiseks jätta sõiduk linnaäärsetesse parklatesse,“ ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

„Homme suhtume valestiparkijatesse karmilt, eriti puudutab see haljasaladele parkimist. Vihmased ilmad on muru teinud pehmeks, haljastus ei tohiks kindlasti valestiparkijate laiskusest või ülbusest kannatada saada.“ 

Mupo tuletab ühtlasi meelde, et lauluväljaku Lasnamäe poolsete väravate lähedusse on loodud uued suured parkimisalad, mis mahutavad rohkelt autosid.

„Seega valestiparkimisele homme õigustusi ei ole. Loodame omalt poolt inimeste mõistlikkusele. Tulge veidi varem kodust välja, nautige sooja suveilma ja ärge rikkuge oma tuju valesti parkimisel saadud trahviteatega klaasipuhastaja vahel.“

Mupo on on teisipäeval nii teletorni kui ka lauluväljaku ümbruses väljas suurendatud jõududega. „Oleme alati valmis juhendama ja abistama, vajadusel pöörduge julgesti meie ametnike poole“, ütles Toompere. „Head taasiseseisvumispäeva!“.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi