TALLINN, 14. märts, BNS – Pärnus, endise Villa Medica enoveeritud ruumides avatakse mais VIV Living Tervisemaja, kus nõustavad kliente tervisespetsialistid, eriarstid ja kirurgid.

Erakliiniku 472-ruutmeetrisel pinnal on vastuvõttudeks avatud 10 erinevat kabinetti, eraldi saalid pisioperatsioonideks ja -kirurgiaks ning treeninguteks ja seminarideks, teatas VIV Living OÜ.

Tervisemaja ruumid saavad valmis märtsis, aprillis toimub kabinettide ja üldalade sisustamine ning mais kliiniku avamine. Ettevõte on juba sõlminud koostöölepingud enamike teenuste pakkujatega ning värbab oma meeskonda liikmeid. 

VIV Living OÜ juhatuse liikme Laura Päiti sõnul on tervisemaja fookuses meditsiiniline ennetustöö. “Meie eriarstide missioon on aidata inimestel terve püsida. Juba tekkinud tervisemurede puhul püüame välja selgitada kaebuste põhjustaja ja koostada raviplaani, mis ainult ei leevendaks sümptomeid, vaid aitaks ka haiguse organismist välja ravida,” lausus ta. 

Päiti sõnul pakutakse erakliinikus füsioteraapia ja pisikirurgia teenust ning nahaarsti, ortopeedi, käekirurgi ja psühhoterapeudi konsultatsioone. Teenuste alla kuuluvad ka kehauuringud, nahamoodustiste ja suguhaiguste diagnostika, elektriravi, grupitreeningud, ravi- ja spordimassaaž ning beebimassaaž. 

VIV Living Tervisemaja omanik on Villa Tennis OÜ. Tervisemaja opereerib VIV Living OÜ. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi