A. Le Coq Arenal avas uksed uhiuus spordikliinik Sportomedica, kus töötavad oma ala tunnustatud spetsialistid ja mis hakkab teenindama nii koondise tasemel kui ka harrastajana mängivaid jalgpallureid.

Kliiniku üks eestvedajaid on Eesti meeste koondise arst, endine kõrgliiga tasemel jalgpallur Kaspar Rõivassepp. Eesti Jalgpalli Liit (EJL) on ettevõtmise strateegiline partner ja andis kliiniku õnnestumisse suure panuse.

„Meie jaoks on tegemist väga olulise investeeringuga jalgpalli meditsiinilisse teenindamisse ja on suur rõõm, et partneriks on just Sportomedica professionaalsed spetsialistid,“ lausus EJLi peasekretär Anne Rei. „Jalgpallurite heal tasemel meditsiinilisel toetamisel on kaks poolt: meil on palju noormängijaid ja harrastajaid, kellel on tarvis vastavat tähelepanu, teiselt poolt on eesmärk rahvuskoondiste edasi arendamine. Tegu on ka suure sammuga A. Le Coq Arena arendamisel, sest rahvusstaadionil on tekkinud sünergia mitmete spordiga seotud organisatsioonide vahel.“

„Sportomedicas on ühe katuse all koos nii tipptasemel spordimeditsiini spetsialistid kui ka Eestis unikaalne masinapark. Uue aja kliiniku avamisega muudame nii harrastajatele kui ka sportlastele enda tervise eest hoolitsemise kättesaadavamaks,“ sõnas Sportomedica tegevjuht Egle Masing.

Uus kliiniku teenuste hulka kuuluvad ortopeedi vastuvõtt, füsioteraapia, kiropraktika, spordiarst, terviseuuringud ja sportlaste psühholoogiline nõustamine, samuti noorsportlaste terviseuuringuid, mida pakutakse Eesti Haigekassa rahastatud ennetusprojekti „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks” raames. Kuni 19aastased noored, kes lisaks kehalise kasvatuse tundidele treenivad ja võistlevad regulaarselt vähemalt kuus akadeemilist tundi nädalas, saavad registreeruda terviseuuringutele vaid visiiditasu eest.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi