Uus Passat ühendab praktilisuse ja sportlikud piirjooned, luues stiilse välimuse.

Voolujoonelise kuju ja selgete joonte abil vastab Volkswagen Passat kergesti kõrgeimatele esteetilistele standarditele. Omanäoline radiaatorivõre ja esitulede signatuur püüavad kohe pilku.

Pildi allikas: volkswagen.ee

Passati ilmekas välimust ja kvaliteet on puhtalt meistrite kätetöö.

Eesmine ja tagumine põrkeraud, LED-esituled või valikulised LED-maatriksesituled ja uue disainiga LED-tagatulede plokk avaldavad moodsa disainiga muljet.

Mugavus vaid nupuvajutuse kaugusel

Kõik läheb ladusalt tänu erinevate veljedisainide suurele valikule: lisaks standardvelgedele saate valida ka uued 17-tollised valuveljed „Sebring“ toonis High Gloss Steel Dark, 18-tollised valuveljed „Liverpool“ toonis Adamantium Dark või poleeritud musta värvi „Bonneville“, aga ka 19-tollised valuveljed „Pretoria“ toonis Matt Dark Graphite.

Pildi allikas: volkswagen.ee

Digital Cockpit näitab olulist teavet selgelt, suurelt, kõrge resolutsiooniga 26 cm (10,25-tolliselt) ekraanilt.

Lisaks suuremale pikslite tihedusele, intensiivsematele värvidele ja eredusele ning suuremale kontrastile võimaldab see valida ka erinevaid vaateid. Näidikuplokil saab kuvada lisateavet, näiteks tahhomeetrit, spidomeetrit ja läbisõidumõõdikut.

VOLKSWAGEN PASSAT avaldab muljet mitmel moel

Mitmefunktsioonilise rooli ning info- ja meelelahutussüsteemi abil saab sõltuvalt oma soovidest näha üksikasjalikele sõiduandmeid, kuvada kogu ekraani ulatuses kaarti või vaadata juhiabisüsteemide kujutist. Kuvada MP3-mängijas hetkel esitatava laulu teavet või isiku andmeid, kellega parasjagu telefonis räägite. Saate valida erinevaid navigatsioonikaardi ja meediakuva kombinatsioone

Info- ja meelelahutussüsteemi abil saab eelseadistada ja salvestada kuni kolm vaadet, mida hiljem mitmefunktsioonilisel roolil vaid ühe nupuvajutusega kasutada. Mitmefunktsiooniline ekraan kuvab tavapäraselt vaheldumisi kiirust ja mootori pöördeid.

Volkswagen Passati valikuline Digital Cockpit on saadaval küll ainult koos suure navigatsioonisüsteemiga. Aga seda enam annab see tõeliselt hea kasutusmugavuse ning kogemuse.

Pildi allikas: volkswagen.ee

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi