Sinilillekampaaniaga on lisaks presidendile ja valitusliikmetele liitunud pea kõik omavalitsusjuhid.

Naiskodukaitse ja Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing kutsuvad igal aastal aprillikuus inimesi kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste tunnustuseks. Veteranipäeval avaldas Naiskodukaitse oma Facebooki lehel galerii enam kui 80 fotoga omavalitsuste juhtidest, kes on kampaaniaga liitunud, edastas Kaitseliit. Piirangute tõttu ei ole mõned juhid veel saanud võimalust kaasa lüüa, kuid on seda tegemas lähiajal.

Naiskodukaitse esinaise Airi Toomingu sõnul on Anname au! kampaaniaga on liitunud lisaks presidendile ja valitusliikmetele pea kõik omavalitsusjuhid üle Eesti. “See näitab, et veteranide tunnustamine ning riigikaitse laiemalt on tõesti au sees igal tasandil,” ütles Tooming.

Tänavu aitavad Sinilillekampaania annetused Narva haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ-l Peaasjad jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul arendada erivajadustega inimeste sporti.

Sinilille sümboolikat saab soetada ja seeläbi annetada Eesti Vigastatud Võitlejate MTÜ-le naiskodukaitsjate kaudu üle Eesti, lisaks ka mitmetes müügipunktides.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi