TALLINN, 22. veebruar, BNS – Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) kutsub 1. märtsil avatud uste päevale, mille jooksul saab ülevaate TalTechi bakalaureusetaseme õppimisvõimalustest, sisseastumistingimustest, õppekavadest ja ülikooli linnakust.

Ülikooli peahoone aulasse on selleks päevaks püsti pandud kõikide TalTechi teaduskondade messiboksid, kus saab otse nii tudengitelt kui ka õppejõududelt uurida, mis teeb õppimise eriliseks ja milliseid õppekavu pakutakse. Tutvuda saab inseneri-, infotehnoloogia-, loodus- ja majandusteaduskonnaga ning Eesti Mereakadeemiaga. Erialamess on avatud kell 10–14.

Kõige parema arusaamise tehnikaülikooli õppekavadest annab aga töötoas, loengus või ringkäigul osalemine. Kõigi õppekavade juhid on selleks päevaks välja mõelnud parima lahenduse, kuidas näidata, mida ja kuidas sellel õppekaval õpitakse. Näiteks saab informaatika töötoas aimu, mismoodi roboteid programmeerida ning keemia ja soojuse töötoas ise käed külge panna ja teha keemiakatseid. Põnevaid tegevusi leidub igast TalTechi õppevaldkonnast.

Ringkäikudel tutvutakse TalTechi õppehoonete, laborite, ühiselamute ja sportimisvõimalustega. Muuhulgas saab TalTechi uusimas, energiatõhusas ja ainulaadses Mäemaja õppehoones tutvuda hoonete sisekliima laboritega ning teede ja liikluse teadus- ja katselaboratooriumiga. Töötoad, loengud ja ringkäigud toimuvad neljas voorus: algavad kell 12, viimane voor algab kell 16.

Töötubadesse tuleb eelnevalt registreeruda.

Ülikooli minek ei tähenda ainult õppimist. Täisväärtusliku kogemuse annab aktiivne tudengielu. TalTechi tudengiorganisatsioonid ja kultuurikollektiivid tutvustavad enda tegevusi ja tulevikuplaane TalTechi tudengimajas. Lisaks muule ägedale võib seal kohata nii lendavaid tantsutüdrukud kui fotovarustusega filmiklubikaid. Tudengielu messi saab külastada kell 12–15.  

Avatud uste päeva täpsem päevakav ja info on saadaval veebilehel taltech.ee/aup .

TalTechi õppekavadega saab tutvuda teejuht.taltech.ee. Sisseastumisavaldusi TalTechi saab juba praegu esitada läbi sisseastumisportaali sais.ee ja seda 6. juuli keskpäevani.

TalTechi avatud uste päeval lähtutakse valitsuse sel hetkel kehtivatest korraldustest avalike sündmuste korraldamiseks. Kontrollitud avalikus ruumis toimuvates tegevustes peavad COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta esitama kõik inimesed alates 18. eluaastast.

Lisaks tuleb siseruumides kanda maski.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi