Bigbank AS jätkab nimisponsorina mõlema Tartu võrkpallivõistkonna toetamist ninf nii Bigbank Tartu meeskond kui ka Tartu Ülikool Bigbank naiskond jätkavad uuel hooajal võistlemist.

Bigbank Tartu meeskonna peatreener Andrei Ojamets siirdub sügisest Audentese spordigümnaasiumi ning hakkab seal juhendama noori võrkpallineiusid. Meeskonna uus peatreener võib klubi esindajate sõnul tõusta võistkonna endi ridadest. 

„Oleme Tartu võrkpallurite tegemisi juba ligi üheksa aastat toetanud ning nad on meie ootusi alati täitnud,“ rääkis Bigbank ASi Eesti äriüksuse juht Jonna Pechter. „Tartu võistkonnad on alati häid tulemusi näidanud ning otsustasime neid eesootavatel keerulistel aegadel mitte hätta jätta.“ 

Nii meeskonna mänedžeri Hendrik Rikandi kui ka Bigbank Tartu meeskonna esindaja ja MTÜ SK Duo juhatuse esimehe Alari Jõesaare sõnul oleks parimaks peatreeneri kandidaatiks meeskonnale senine abitreener Alar Rikberg. „Meil on meeskonna toetus ja usaldus uue peatreeneri määramisel ning see on spordis väga tähtis,“ lausus Alari Jõesaar. „Oleme kaotanud mõned väiksemad sponsorid, kuid Bigbanki jätkamine nimisponsorina tekitab ka teistes turvatunnet ja optimismi, et asi jätkub ning elame kindlasti rasked ajad koos üle.“ 

Hendrik Rikandi sõnul tuleb järgnev hooaeg keeruline, sest keegi ei oska veel täpselt öelda, mida tulevik toob. „Kindel on see, et samasuguses mahus me enam tegutseda ei saa, kuid usun, et leiame meeskonnale väärika peatreeneri ning jätkame südikalt võistlemist – kõik sõltub sellest, kuidas ja millisel kujul Eesti võrkpallis liigad jätkuvad,“ lisas Rikand. 

Bigbanki poolt toetatav Duo võrkpalliklubi on Eesti üks tugevaim võrkpalliklubi, mis oma tegevusaja jooksul kokku võitnud 15 erinevat tiitlit. 

Bigbank AS on Eesti kapitalil põhinev tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele keskendunud spetsiaalpank, millel on lisaks tegevusele Eestis filiaalid Soomes, Rootsis, Lätis ja Leedus ning mis pakub piiriülese teenusena oma tooteid ka Austrias, Saksamaal ja Hollandis. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi