Eesti suurim naiste liikumissündmus Tallink Maijooks toimub sel aastal 23.-31. maini virtuaalsündmusena.

Esmakordselt 23.-31. maini toimuval Tallink Maijooksu virtuaaljooksul saab osaleda enda poolt välja valitud seitsmekilomeetri pikkusel rajal kas joostes, käies või kepikõndi tehes. Eesmärk on korraldada läbi aegade Eesti suurim virtuaalne liikumissündmus. Väljakutset minnakse püüdma traditsioonikohaselt üksnes naiste kaasabil.

Tallink Maijooksu virtuaaljooksust osavõtjad panustavad ka heategevusse. Osalustasudega toetatakse sel aastal Eesti Vähiliidu mammograafiabussi jaoks uue ja kaasaegse 3D mammograafi ostu, millega saavad kõik osalejad omalt poolt kaasa aidata rinnavähi ennetamisele ja varajasele avastamisele Eestis.

“Eesti Vähiliidu mammograafiabussis on kümne aasta jooksul uuritud üle 70 000 naise. Rinnavähk on avastatud  298 naisel.  Nendest 85 protsendil naistest on haigus olnud varases staadiumis, kus rinnavähk on väljaravitav. Uus 3D mammograaf aitab tuvastada varajast  rinnavähki igas eas naistel. Oleme tänulikud igaühele, kes aitavad meil päästa naiste elusid,” ütles Vähiliidu juhatuse esimees Maie Egipt.

”Meil on heameel, et Tallink Maijooks ka sel aastal siiski toimub ja saame kõik üheskoos ka naiste tervise tuleviku heaks midagi ära teha. Me ei saa küll seda olulist spordiaasta sündmust sel korral koos nautida, kuid meil on siiski võimalik vähemalt üks kallis sõbranna või ema, tütar, tädi või keegi muu lähedane kampa võtta ja koos üks seitsmekilomeetrine tervisering 2+2 reeglit rangelt järgides ette võtta.Aitame nõnda üheskoos Eesti naiste tervist hoida täna ja ka tulevikus,” lisas Tallink Grupi brändi- ja turundusjuht Kristi Männik.

Kõik Tallink Maijooksu virtuaaljooksul osalejad saavad posti teel kuldse maijooksu medali ning nende meilile saadetakse e-diplom. Osavõtjatele on välja pandud hulgaliselt osavõtuboonuseid ning loosiauhindu arvukatelt koostööpartneritelt.

Virtuaaljooksule saab registreerida internetilehel www.jooks.ee . 3D mammogrammi kampaania ja toetusvõimaluste kohta leiab rohkem infot veebilehel https://cancer.ee/3d-mammograaf/ .

Kampaania toetuseks saab annetusi teha ka telefoni teel Vähiliidu annetustelefonidel. Helistades numbril 900 1004 annetab helistaja viis eurot ning numbrit 900 1040 valides kümme eurot. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi