Esmaspäeva õhtul A. Le Coq Arenal peetaval Eesti – Holland EM-valikmängul esitab Eesti hümni ooperilaulja Elina Nechayeva.

Hinnatud sopran Nechayeva esindas Eestit 2018. aastal Eurovisiooni lauluvõistluse finaalis, kus teenis kõrge 8. koha. Eesti Televisiooni saates Klassikatähed jõudis ta 2014. aastal finaali. Nechayeval on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast magistrikraad klassikalise laulu erialal.

9. septembri õhtul Eesti – Holland EM-valikmängul algab mängueelne tseremoonia ja hümnide esitamine kell 21.30. Avavile antakse kell 21.45.

Et saada osa mängueelsest melust ja kuulata Nechayeva esitatavat hümni, on tarvis tulla varakult kohale. Festivaliala avatakse kell 19.45, 15 minutit hiljem alustab kontserti Tanel Padar. Fännialal on lisaks veel palju huvitavaid tegevusi – täpsuslöögisein, kus parimad teenivad auhinnad, fotosein, vabatahtlike abiga saab oma põsed värvida sinimustvalgeks, rütmikat meeleolu tekitab A. Le Coqi löögirühm, uudistamiseks on uued maasturid ABC Motorsilt, avatud on toitlustusala nii siseruumides kui ka õues, müügil on erinevad fännikaubad ja uus siili parukas. Vabatahtlikud koguvad annetusi Eesti Vähiliidu kampaania “TERVE Eestiga vähi vastu” toetuseks.

Tegevused festivalialal vältavad kuni kella 21-ni, mil Eesti ja Hollandi koondised saabuvad soojendusele.

Mängule on oodata üle 10 000 pealtvaataja, mis tähendab, et sissepääs võtab aega. Soovitatav on staadionile tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga pääseb staadioni parklasse vaid erilubadega. Korraldajad paluvad koju jätta oma söök ja jook, endale ja teistele ohtlikud esemed ning suured kotid. Kohapeal on avatud pakihoid.

Pääsmed hinnaga 16 kuni 24 eurot on saadaval Piletilevis. Eesti – Holland EM-valikmäng toimub esmaspäeval, 9. septembril A. Le Coq Arenal.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi