Liverpool jätkab peale 6. vooru Inglismaa jalgpalli kõrgliigas täiseduga

Külalised skoorisid juba 14. minutil, kui kauglöögi realiseeris Trent Alexander-Arnold. Chelsea meeskonnal õnnestus 27. minutil sahistada pall vastaste värava võrku aga VAR-i abiga Cesar Azpilicuetale löödud värav siiski tühistati.

Roberto Firmino viis mõni hetk hiljem külalismeeskonna 2:0 juhtima, ning alles 72. minutil õnnestus Chelseal N’Golo Kante abiga lüüa esimene värav. Kahjuks jäi see aga ka mängu viimaseks väravaks.

Manchester United kaotas aga võõrsil oma teise mängu West Ham Unitedile 0:2.

Tulemused:

Crystal Palace – Wolverhampton 1:1, West Ham – Manchester United 2:0, Arsenal – Aston Villa 3:2, Chelsea – Liverpool 1:2.