Põhja-Tallinna JK Kalevi esindusmeeskond mängis 50. minutilise poolaja ning duubelmeeskond mängis poolaja, mis oli pikkusega 40 minutit.

Duubelmeeskonna mäng kulges Kalevi dikteerimisel.  oli mitmeid väravavõimalusi, kuid realiseerimisega oldi raskustes. Üldplaanis oli mäng Kalevi kontrolli all ning domineeriti palliga enamuse mänguajast.

Esindusmeeskond sattus mängu alguses surve alla ning jäädi oma vigadest 0:2 kaotusseisu, kuid siis suudeti oma mängu parandada ja löödi kolm vastuseta väravat, skoor oleks võinud veel suuremgi olla, kuid puuduliku mängupraktikata jäi realiseerimise tõttu seis 3:2.

Mõlema meeskonna peatreener Märt Vassiljev: „Esmalt tahaks kiita FC Kose koduväljakut, Oru staadioni muru oli kindlasti parema kvaliteediga kui nii mõnelgi Premium liiga võistkonnal 2. voorus. Mängust rääkides siis üldpildis võib rahul olla, kuid teatud olukordades peame õppima olema piisavalt kliinilised, et selliseid rumalaid eksimusi ei tekiks tulevikus. Siit on hea minna vastu esimesele voorule nii II kui ka III liigas.“

FC Kose – Põhja-Tallinna JK Volta 2:3 (mänguaeg 1×50 minutit)
Pelle Pohlak (2) – Martin Kivi, Timo Huttunen, Andrias Niklus

Koosseis: Sergei Bolgov, Marek Tiido, Andrias Niklus, Kaur Kennet Karjane, Mattias Jurkovits(15. Gerd Herman Veeber), Martin Kivi, Andres Lang, Daniil Kulagin(10. John Umukoro), Timo Huttunen, Aleksei Naariste, Martin Nurmsaar

FC Kose II – Põhja-Tallinna JK Volta II 0:1(mänguaeg 1×40 minutit)
Daniil Kulagin

Koosseis: Joonas Krosmann, Marek Tiido, Gerd Herman Veeber, Rando Hallkivi, Mattias Jurkovits, Daniel Änkilä, Daniil Kulagin, Andres Lang, Gerd Ärsis, Tanel Joala, John Umukoro